Body Work

Cvičenie zamerané na redukciu telesnej hmotnosti ako aj spevnenie svalstva celého tela. Cvičí sa s činkami, fit loptami, posilňovacími gumami, owerballmi.

CrossFit

Silovo-kondičné cvičenie s prvkami silového, aeróbneho a gymnastického tréningu. Cvičíme v CrossFit sále /odklik/ priestor obsahuje FTS vežu, TRX pásy, zariadenie Total gym, lano GunEX, Strečingovú vežu a mnoho ďalšieho náradia napomáhajúceho dokonale formovať postavu.

EMS elektrická stimulácia svalov

Potrebujete zredukovať svoju váhu? Potrebujete zlepšiť kondičku? Alebo vyladiť postavu?

 

Táto premyslená  technológia je ideálna nielen pre posilnenie, ale aj na regeneráciu zdravého svalstva. EMS prístroj vyvoláva impulzy, ktoré stimulujú jednotlivé svalové partie. Elektrické impulzy spôsobujú svalové kontrakcie rovnako ako pri klasickom tréningu.

Elektrická stimulácia svalov je oveľa účinnejšia ako tradičné cvičenie. Efektivita nespočíva len v zapojení celého tela naraz, ale aj na množstve svalových sťahov, spevnení a uvoľnení. Vôľou dokážeme poslať signál svalom aby sa spevnili približne raz za sekundu. S pomocou EMS to telo zvládne 85 × za sekundu.

 

Viac o cvičení EMS sa dočítate TU.

 

AKO TO PREBIEHA?

1. REZERVUJETE SI TRÉNING NA RECEPCII HANGAR CENTER cez rezervačný formulár alebo na tel. 044/286 50 44.

Vyberte si kedy Vám tréning vyhovuje a urobte rezerváciu. Jeden tréning vrátane konzultácie s trénerom a prezlečenia trvá 50 minút.

2. S TRÉNEROM VYBERIETE TRÉNING PODĽA VAŠICH POTRIEB

Vysvetlíte trénerovi aké sú Vaše ciele a čo od cvičenia očakávate. Na základe toho Vám zostaví pre Vás najvhodnejší tréning.

3. DOSTANETE ČISTÉ TRÉNINGOVÉ OBLEČENIE.

Vyberiete si čisté tréningové oblečenie vo Vašej veľkosti, ktoré sa nosí pod EMS vestu alebo si prinesiete svoje vlastné obtiahnuté bavlnené oblečenie s dĺžkou minimálne po lakte a po kolená.

4. OBLEČIEME VÁS DO ŠPECIÁLNEJ ems VESTY

Tréner Vám pripraví a pomôže obliecť vestu, ktorú potom zapojí do EMS prístroja.

5. TRÉNER VÁS PREVEDIE SADOU CVIKOV

Absolvujete intenzívne 25 minútové cvičenie, počas ktorého sa Vám bude tréner celý čas venovať.

6. OSPRCHUJETE A PREZLEČIETE SA

Tréneri:

FUSION HIIT

Vysokointenzívny intervalový tréning. Stačí len 20 minút cvičenia!

Joga aktívne a dynamicky

Vedomý pohyb zladený s dychom. A dych znamená život. Tréneri: Milan Bohdan a Miriam Balašová z organizácie Joga v dennom živote. Lekcie sú upravené pre mladých a aktívnych. Obsahujú rovnaké cvičenia ako ostatné kurzy jogy, cvičia sa však dynamickejším a rýchlejším tempom, sú teda viac zamerané na zlepšenie kondície a posilnenie svalstva.

Diel 1 prebieha v termíne od 11.10.2017 do 31.1.2018, každú stredu od 17.00 do 18.30 hod. Cena za jednorazový vstup je 4 € / 1 lekcia. Pre zakúpenie permanentky kliknite sem, prosím:

https://jogavdennomzivote.sk/prihlasovanie/#/44/1494/personalData

Permanetku si môžete zakúpiť kedykoľvek aj počas prebiehajúceho kurzu. Jej cena bude vždy vypočítaná podľa toho, kedy sa do kurzu zapojíte. Základná cena je 50 € za celý 1. diel (spolu 16 lekcií).

Kalanetika

Pohodové a nenáročné cvičenie vhodné pre všetky vekové kategórie s cieľom vyformovania postavy.

Tréneri:

Kruháč v posilke

Kruhový intervalový tréning s využitím pomôcok a strojov v posilňovni.

Tréneri:

Tabata

Intervalový spôsob cvičenia s maximálnou intenzitou.

Tanečná škola

NOVÉ KURZY OTVÁRAME V SEPTEMBRI. PRIHLASUJTE SA: info@hangarcenter.sk, alebo volajte 044 286 50 44.

Pod vedením profesionála Ľubomíra Chribika - walz (anglický valčík), viedenský valčík, slowfox, foxtrot, tango, cha-cha, jive, polka, čardáš, quickstep, samba, rumba, reggea, funky.

Rezervujte si miesto. Nový kurz sa otvorí po naplnení kapacity 10 párov. Informujte sa u nás o voľných miestach a plánovanom termíne otvorenia najbližšieho kurzu. Pre začiatočníkov aj pokročilých. Pre páry.

10 lekcií, 1x týždenne (spolu 10 týždňov). Každú nedeľu. Cena: 45 € / osoba. Pre viac info o priebehu kurzov volajte trénerovi: 0907 710 876.

info [zavinac] hangarcenter [bodka] sk
044 286 50 44
Kollárova, 039 01 Turčianske Teplice
(pri futbalovom ihrisku)
GPS: 48.8555, 18.8598

Otváracie hodiny:

Zatvorené